firma

Bramy automaty opis

Napędy do bram garażowych

  1. OPTIMUM - dostępne są trzy wersje napędów do bram garażowych segmentowych i uchylnych: Optimum 600, Optimum 800, Optimum 1100. Każdy z napędów posiada ważną cechę: jest kompatybilny z innymi urządzeniami. Tym samym pilotem można uruchomić np. bramę garażową i ogrodzeniową.
  2. SOMMER - o sile od 500 do 1100 N. Super cichy system, łagodny start/stop, automatyczny dobór siły otwierająco/zamykającej.
  3. TOUSEK - o sile od 550 do 1000 N. Ekstremalna cichobieżność, samouczące się ustawienie siły, elektroniczna funkcja antywłamaniowa.

Napędy do bram wjazdowych (skrzydłowych oraz przesuwnych)

TOUSEK - do wszystkich rodzajów bram. Tłoki ze stali nierdzewnej, obudowa z aluminium, funkcja "furtki" w każdym modelu. Napęd samoblokujący z regulacją siły poprzez centralkę sterującą, wyjątkowo cicha praca. W napędach do bram przesuwnych, przekładnia z hartowanej stali w kąpieli olejowej. Odryglowanie awaryjne zamykane na klucz.

SOMMER - elektromechaniczne napędy z automatycznym doborem siły otwierająco-zamykającej, łagodny start/stop oraz magnetyczne wyłączniki krańcowe, silnik 24V, możliwość montażu na szerokich słupkach do 64 cm