Bonus sprzedaż i montaż stolarki otworowej oraz ogrodzeń i bram

 

O Firmie BONUS

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem zakupionych w firmie bram garażowych, automatów, okien, rolet, parapetów, drzwi i ogrodzeń posesyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty renomowanych i zaufanych producentów. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w usługach związanych ze stolarką otworową. Mogą być Państwo pewni, że kompleksowo zrealizujemy każdy montaż, od drzwi wejściowych po automatykę do bram.

Drzwi wejściowe wpływają nie tylko na atrakcyjny wygląd domu, ale również bezpieczeństwo, warto więc wybrać rozwiązanie solidne, które będzie służyć przez lata. Jednymi z najczęściej wybieranych są drzwi stalowe. Nawet stosunkowo niedrogie modele oferują wysoką jakość wykonania, zapewniając przy tym odpowiedni komfort użytkowania. Jest to dobry kompromis między wytrzymałością a ceną. W ofercie mamy też zapewniające świetną izolację akustyczną drzwi PCV oraz lekkie i stabilne drzwi aluminiowe.

Okna PCV, zarówno dwuszybowe jak i trzyszybowe, o wysokich parametrach termoizolacyjnych, wytrzymałe i nie wymagające częstej konserwacji w kolorze białym i okleinie drewnopodobnej oraz rolety, parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Ważną gałęzią naszej działalności jest sprzedaż i  montaż bram garażowych. Oferujemy bramy segmentowe, uchylne, dwuskrzydłowe i roletowe, które można wyposażyć w automatykę. W ofercie znajdą Państwo również ogrodzenia posesyjne w różnych stylach i wzorach. Zapraszamy do oferty.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.